baltic_sea

Sposób na tani nocleg nad morzem.

Jeśli szukasz właściwego miejsca na wakacje, a do wymiotów i nudności doprowadziły Cię już nadmorskie miejscowości oraz dość już masz tego, że hotele nad morzem drożeją z sezonu na sezon to może warto poświęcić trochę czasu, aby zwiedzić Warszawę, Poznań oraz inne miasta? Co prawda ciężko tam o domki drewniane, tak popularne nad morzem.

W tym roku odwiedź na przykład Gdańsk. Tanie loty, które są naprawdę tanie, jeśli zarezerwujemy je odpowiednio wcześniej biją ceną na głowę bilety, które kupiliśmy kilka dni przed odlotem. Na lotnisku możemy wziąć taksówkę do miasta i tam na miejscu sprawdzić, czy jest jakiś tani nocleg. Hotele w Gdańsku zazwyczaj znajdują się blisko centrum.

Stawki za dzień spania są dość zróżnicowane i nie ma sensu podawać średniej ceny za nocleg za jedną dobę. Dobra wiadomość to to,  że jeśli nie zarejestrowałeś lokum wcześniej, to w trójmiejskich hotelach zawsze znajdziesz coś na ostatnią chwilę i będzie potrzeby spać na zewnątrz lub spędzić całej nocy w pubie ( to akurat bywa przyjemne, ale tylko dla ludzi o mocnych nerwach i mocnej głowie).

Pokoje nad morzem wcale nie muszą kosztować fortuny. Jeśli wynajmiesz je odpowiednio wcześniej będziesz w stanie zaoszczędzić sporo gotówki.

Leave a Reply