mierzeja-krynica-morska

Animacje i zajęcia dla dzieci w Krynicy Morskiej

Jeśli chodzi o noclegi Krynica Morska ma naprawdę szeroką ofertę. Zarówno rodziny z dziećmi jak i „imprezowicze” znajdą tu coś dla siebie. Można wynająć pokój, często z osobnym wejściem – żeby nie czuć się skrępowanym. Do dyspozycji są pokoje w pensjonatach, w hotelach, mieszkania wakacyjne, domki letniskowe, mniejsze i wielopokojowe apartamenty i całe wille.

Wszytko zależy od tego, na czym nam zależy – można znaleźć oferty z miejscem do grillowania, z basenem, z dostępem do sauny, z możliwością korzystania ze strefy spa i wellness, z siłownią, z kinem domowym, z możliwością korzystania z rowerów.  Znaleźć tu też można ofertę dla dzieci – w niektórych pensjonatach mamy do dyspozycji salę zabaw wyposażoną w ciekawe zabawki, które umilą naszym podopiecznym popołudnia lub deszczowe dni. Oczywiście za korzystanie z nich nie jest pobierana dodatkowa opłata. W hotelach można czasem skorzystać z opieki nad dziećmi lub animacji – te usługi są jednak często dodatkowo płatne. Pozwalają za to odetchnąć rodzicom i zająć się przez chwilę swoimi sprawami. Animacje i zajęcia dla dzieci lub opiekę dla nich zapewniają często też restauracje, zwłaszcza podczas weekendów.
Do wyboru mamy także różne formy wyżywienia – od samych noclegów w apartamentach i pokojach wyposażonych w kuchnie i noclegów wyłącznie ze śniadaniem śniadaniem, przez oferty ze śniadaniami i obiadokolacjami do ofert z pełnym wyżywieniem. W przypadku tych ostatnich znów możemy wybierać – obiady domowe lub dania restauracyjne. Dania kuchni polskiej, dania kuchni włoskiej, hiszpańskiej, japońskiej, rosyjskiej, tureckiej i meksykańskiej są na wyciągnięcie ręki.

Leave a Reply